Praktické informace - 22. ročník

23. - 27. srpna 2023

Místo konání

Festival se koná v Kuksu a okolí, dorazit můžete autem nebo veřejnou dopravou (vlaková stanice Kuks se nachází nedaleko hospitalu, autobusová zastávka Kuks, odbočka je situována na hlavní silnici z Jaroměře do Trutnova). Parkování je k dispozici u festivalového šapito na louce vedle hospitálu.

Program a vstupenky

Vše, co potřebujete vědět o programu a vstupenkách, naleznete zde »

Festivalové informační centrum

Najdete nás na nádvoří hospitálu

Prodej vstupenek
Informace o programu
Prodej festivalových upomínkových předmětů

PLATBA POUZE V HOTOVOSTI!

Otevírací doba
Středa: 12 - 19
Pátek: 9 - 12, 13 - 19
Sobota: 9 - 19
Neděle:
9 - 17

Vstupenky na představení/koncerty, pokud jsou k dispozici, můžete zakoupit také vždy půl hodiny před začátkem v místě konání.

Kde spát

Pokud vám nevadí trocha té přírody, ubytovat se můžete ve vlastním stanu ve stanovém městečku vedle šapito baru na loučce, kde můžete bivakovat zcela zdarma. K dispozici bude mobilní WC a sprcha s užitkovou vodou. Hygiena a romantika zajištěna!

Další možnosti ubytování najdete v dojezdové vzdálenosti od Kuksu. Ve Stanovicích, jen dvacet minut chůze podél Labe od centra našeho festivalu, se nachází penzion a restaurace Šporkův mlýn. Nedaleko Kuksu najdete také Penzion na Faře Dubenec. Ve Dvoře Králové nad Labem se pak můžete ubytovat ve zrekonstruovaném Art Hostelu nebo Hostelu Student či turistické ubytovně.

Kde jíst

Máme tu pro vás pár doporučení našich partnerských občerstvoven!

Festivalový bar BOŽÍ (Z)BOŽÍ:

Bar Boží (z)boží pro vás bude otevřen každý den od 9:30 do nevidím (dokud budete stát na nohou).

Platit se bude dát i kartou a sezení bude možné na beersetech venku, vevnitř na kobercích, podsedácích a dalších alternativních sedačkách.

Na baru bude pro vás přichystané skvělé pivko z pivovaru Podlesí, vínka z Decanté wines, české limonády Amity, další nealko, káva , cidery a samozřejmě i koktejly !

Mezi nimi například Obžerství je bitch, Smilstvo na Cubě, Neřest a tonic a další. Také jsme si pro vás připravili speciální koktejly jako Aperol Špork, Mandarinkový hněv či Braunovo Pokušení, který představuje nebeské červánky s mráčkem a andělským prachem na vrchu (níže na fotce ukázka).

Nebojte se, že by byl nedostatek jídla! Během festivalu si u nás pochutnáte na polévce , nakláďáku, utopenci, brambůrkách, sýrovém qurritu, chlebíčcích, zapečeném chlebu, ale i na větších jídlech jako FOX Burger , Kuřecí Tortilla a Indie .

Nápoje budeme servírovat do zavařovaček, vratných kelímků i jednorázáků, ale pokud máte možnost, určitě si doneste své vlastní sklo! Rádi vám do něj nalijeme, co budete chtít.

Návštěva restaurace Baroque na břehu Labe vám určitě zajistí gastronomický zážitek, na který jen tak nezapomenete!

V Bistru U Slunce se nezapomeňte alespoň jednou stavit na báječnou festivalovou snídani, kterou vám připraví báječná Míša Kuhnová a její stejně báječný personál – protože bez festivalové snídaně by to nebyl správný festival!   

V Hubertském dvoře se můžete zastavit na oběd v Hospodě Na Sýpce. Na hotovky české kuchyně nebudete dlouho čekat a festivalový program vám tak rozhodně neuteče.

Dobrou kávu s krásným výhledem na hospitál si dejte v kavárně LoriCafé. Ocení ji zejména rodiny s malými dětmi. Prostor je nekuřácký a nabízí příjemné posezení uvnitř i venku.

Na točenou Plzeň nebo malinovku se stavte v Kiosku U Fanánka u horního parkoviště v Kuksu. 

A CO DĚTI?

Vezměte je s sebou! Jsme kids friendly a pro děti máme připravený bohatý program pohádek či loutkových představení!

Festivalová mapa

mapka.png (311 KB)